Home / / Hoogeveen Mannenmode brengt goed gevulde opzichtkoffer aan huis

Hoogeveen Mannenmode brengt goed gevulde opzichtkoffer aan huis

Advertorial

OMMEN -het zijn bijzondere tijden op dit moment, Ook Hoogeveen mode is dicht maar het team staat in deze bijzondere tijden wel voor de klanten klaar. Weliswaar niet in onze winkel aan de Varsenerstraat maar we brengen nu de collectie aan huis, de paskamer is bij jouw in de woonkamer. Geef ons je wensen door en wij verzorgen een goed gevulde zichtkoffer zodat je in je eigen bubbel de tijd kan nemen om te passen. En als alles thuis gepast is halen we de koffer weer op.

Vanaf wo 10 februari mag er buiten bij de winkel ook worden opgehaald, maar gezien de vrieskou brengen we het gewoon nog even liever. wel zo veilig voor jezelf en ons team.
Je kunt ons bereiken in de winkel 0529-455666. De 06-nummers van ons team staan op de contactpagina van www.hoogeveenmode.nlJe kan telefonisch contact opnemen met Henri, Ria, Jamy of Lucy. Shop via de site of video bellen en we komen een heel eind! Wij komen het brengen.
We’ve got you koffert! op www.hoogeveenmode.nl, insta/fb: @hoogeveenmode
O ja en heel veel artikelen zijn nu in de SALE !

Lees ook

Raad & Recht biedt gratis hulp bij jaarlijkse belastingaangifte

(Advertorial) OMMEN – Het Belastingteam van Raad en Recht biedt ook dit jaar weer gratis …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.