DALFSEN – Partycentrum Het Boskamp te Dalfsen houdt zondag 2 december een Sinterklaaswandeltocht (5 km) waar een goed doel aan gekoppeld is.
De wandeling start bij Partycentrum Het Boskamp om 13.00 uur, aan de Sterrebosweg 2 in Dalfsen. Eerst is er een lekker kopje koffie (of fris voor de kinderen) met een appeltaartje van Marian Kamphuis (alias De BakSTER). De Dalfsense is in mei dit jaar gestart met appeltaarten bakken om de Antoni van Leeuwenhoek Foundation (voor wetenschappelijk onderzoek naar kanker) te steunen. Ze heeft tot nu toe 396,20 euro bij elkaar gebakken en haar doel is dit jaar de 500 euro te halen. “Mensen van Partycentrum Het Boskamp boden mij aan te helpen om dit te kunnen realiseren. En ik maak graag gebruik van dit aanbod” aldus Marian.
De kosten voor de wandeling inclusief koffie (of fris) met gebak bedraagt 5 euro. Mocht het geen mooi wandelweer zijn, komt u dan toch even voor koffiedrinken met een gebakje?
Lees ook
Yves Heskamp beoogde hoofdtrainer van FC Ommen
NIEUWLEUSEN/OMMEN – Komend seizoen is Yves Heskamp hoofdtrainer bij een voetbalclub in Ommen. Of hij …