Foto’s: Johan Bokma Fotografie
Als klap op de vuurpijl was er ook de Secret Silence Area, oftewel de stille disco waar mensen met koptelefoons op dansten, maar waar buitenstaanders louter en alleen stilte ervoeren. Relatieve stilte dan, want in muzikaal opzicht en qua decibellen ging het er stevig aan toe.
De muziek varieerde van happy hardcore en rock tot pop, Top 40 en meezingers! Het crazy hour op de mainstage werd gepresenteerd door STMPGVR.
Daarbij ging het publiek probleemloos uit de plaat met lekkere beats en een lawine aan strandballen. Wie even wilde relaxen, kon terecht in het loungegedeelte met zitzakken, strandstoeltjes en een beachbar. Zaterdagnacht, even voor enen, was het gedaan.
Het festival werd bezocht door een slordige achthonderd mensen. Zij lieten zich de verschillende muziekstijlen goed smaken. Voor zover bekend is het festival zonder incidenten verlopen




