Home / obs nieuwebrug prima cito scores en sport muziek en sociale ontwikkeling

obs nieuwebrug prima cito scores en sport muziek en sociale ontwikkeling

Nog veel belangrijker dan een goede CITO-score vinden we een brede ontwikkeling van onze leerlingen en de voorbereiding van onze leerlingen op de maatschappij.

Daarom hebben we naast aandacht op maat voor de basisvakken als taal en rekenen ook wekelijks gym- en zwemles (t/m groep 6), godsdienst-, techniek en muziekonderwijs.

De sociale vaardigheden stimuleren en ontwikkelen we door de intensieve samenwerking tussen leerlingen van verschillende groepen en door gebruik te maken van Kanjertraining. Doordat onze leerkrachten hiervoor zijn opgeleid en gecertificeerd kunnen we dit integraal toepassen en pestgedrag voorkomen of in de kiem smoren.

De maatschappij van tegenwoordig vraagt steeds meer en nieuwe vaardigheden. Wij proberen daarbij aan te sluiten door met alle groepen projecten te doen volgens de regels van NPDL (New Pedagogies Deep Learning) en door met alle groepen minimaal 3 dagen per jaar op pad te gaan met de boswachter als onderdeel van het programma Natuurwijs.

Lees ook

Strijd tussen tollen Dalfsen en Ommen

DALFSEN/OMMEN – Om vanuit Ommen via het Laar in Vilsteren te komen, moet de rivier …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.