7200m ( lange cross):
Bij de masters presteerde Yvonne Meijer uitstekend op haar 7200m. Ze kon prima mee met de eerste dames. Uiteindelijk wist ze net onder de 30 min-grens te finishen, in een snelle 29.59, waarmee ze beslag legde op het brons. Het goud ging naar Laurien Buffart van Phanos, die een thuiswedstrijd liep in een 28.47.
Ook de crosser Hilco Huisjes was van de partij. Hij was niet fit, maar wilde toch zijn wedstrijd lopen. Hij passeerde de finish op een toch verdienstelijke tiende plaats in een 26.09.
Korte cross >> 2700m:
Deze afstand staat bekend om het zeer hoge tempo dat continu wordt gelopen. Eigenlijk is het een lange sprint van 2700 meter. Bij de dames werd Aline Kootstra prima twaalfde in een rappe 10.45.
Het mannen-senioren team van ACO: Nick Marsman, Robert Gerritsen en Michiel Veldman scoorden in het verenigingsklassement een schitterende vijfde plaats. Nick finsihte in 9.11, Robert in een 9.47 en Michiel in een 10.25.