Tennis Club Ommen organiseert op vrijdag 28 augustus om 20.00 uur weer een Hello Again Toernooi. Tijdens de vorige editie, op 26 juni, sloegen enkele oud-leden met heel veel plezier een balletje. Wie dit toernooi gemist heeft is natuurlijk van harte welkom om de volgende keer wel een balletje mee te slaan.
Ook als je geen oud-lid bent, ben je van harte welkom. Doe je mee en lijkt tennis je wat? Dan biedt de TC Ommen een leuke aanbieding aan om tennis uit te proberen tijdens de speciale tossavonden. Ook is het mogelijk om samen met een lid drie maanden onbeperkt tennissen maanden voor €25.
Interesse gekregen? Neem dan contact op met Louis van Vilsteren (0523-676272) of Anouk Schwieters (038-7600088). Kijk voor meer informatie ook www.tennisclubommen.nl.