geen tropenrooster op de basisscholen

Directeur Marco Veneboer van de Sint Bernardusschool in Ommen hoefde niets aan te passen aan de lestijden: “Onze leerlingen hebben donderdagmiddag om 12.00 uur al zomervakantie. En op woensdag zijn ze natuurlijk altijd al vroeg vrij.”

Ook OBS De Nieuwe Brug in Ommen past de lestijden niet aan, legt René van der Beeke uit: “Wij hebben onze lestijden niet gewijzigd. We zitten hier lekker koel in het bos. En we hebben als voordeel dat onze school pal aan De Regge zit. Als de kinderen verkoeling zoeken duiken ze zo het water in.”

In Dalfsen passen basisscholen De Bonte Stegge en Carrousel niets aan en bij de Polhaar zijn de leerkrachten er nog niet over uit. “We gaan het er nog over hebben, maar het is absoluut nog niet zeker dat we iets aanpassen.”

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.