Home / archiefcentraal / geen tropenrooster op de basisscholen

geen tropenrooster op de basisscholen

Directeur Marco Veneboer van de Sint Bernardusschool in Ommen hoefde niets aan te passen aan de lestijden: “Onze leerlingen hebben donderdagmiddag om 12.00 uur al zomervakantie. En op woensdag zijn ze natuurlijk altijd al vroeg vrij.”

Ook OBS De Nieuwe Brug in Ommen past de lestijden niet aan, legt René van der Beeke uit: “Wij hebben onze lestijden niet gewijzigd. We zitten hier lekker koel in het bos. En we hebben als voordeel dat onze school pal aan De Regge zit. Als de kinderen verkoeling zoeken duiken ze zo het water in.”

In Dalfsen passen basisscholen De Bonte Stegge en Carrousel niets aan en bij de Polhaar zijn de leerkrachten er nog niet over uit. “We gaan het er nog over hebben, maar het is absoluut nog niet zeker dat we iets aanpassen.”

Lees ook

Boek van de Week: Het Rosie resultaat

OMMEN – Het boek van de week van Bibliotheek Ommen is ‘Het Rosie resultaat’ van …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.