V.V. EMMS heeft donderdagmiddag haar eerste duel tegen GFC uit Goor gewonnen. De nummer vier van 4A was met 1-2 te sterk voor de thuisploeg.
Ondanks de vele kansen voor het dominant spelende V.V. EMMS liet de openingstreffer lang op zich wachten. Tien minuten na de tweede helft kwam de ploeg uit Slagharen pas op voorsprong via Ferdy Poelman. EMMS kreeg nog meer mogelijkheden om de score uit te bouwen maar verzuimde hier telkens in. Na een uur spelen verdubbelde Rick Nijkamp de score waardoor de winst binnen leek.
Vlak voor het einde maakte de ploeg uit Slagharen het zich nog onnodig lastig, toen vier minuten voor het einde de thuisploeg uit het niets de ‘aansluitingstreffer’ maakte. Na vijf minuten extra tijd maakte de arbiter een einde aan de wedstrijd waardoor V.V. EMMS met een goed gevoel naar de thuiswedstrijd toe kan werken.