Home / archiefcentraal / van vliet mode trakteert op verjaardag

van vliet mode trakteert op verjaardag

De voorbereidingen zijn in volle gang om het eenjarig bestaan van damesmode ‘Van Vliet’ in Ommen te vieren op 21 februari. “Wij kijken terug op een geslaagd eerste jaar”, zegt Wendy van Vliet. “Want het is natuurlijk best wel spannend om in tijden van recessie een modewinkel over te nemen. Maar gelukkig zijn de klanten ons trouw gebleven en zijn ze in hun eigen stad blijven winkelen, waar we hen heel dankbaar voor zijn.”

Van Vliet: “Onze winkel richt zich op de vrouw tussen de dertig en honderd jaar en biedt kleding voor alle gelegenheden. Want Van Vliet Mode is niet zomaar een modezaak: het is een plek vol inspiratie,waar je kunt rondkijken en uitproberen om daarna op je gemak de keuze te kunnen bepalen. Want Mode is voor ons veel meer dan kleding kopen.”

De voorjaarscollectie druppelt weer dagelijks binnen bij Van Vliet Mode. “Blij worden we bij het uitpakken van de dozen met al die vrolijke kleuren: Pasteltinten zullen deze zomer de hoofdrol hebben. Heerlijk weer kleur, laat de zon maar komen! Maar kleuren als donkerblauw, zwart, wit en grijs zitten ook zeker weer in de collectie.”

Van Vliet biedt de nieuwste collectie van de modemerken Gerry Weber, G.W. Edition, Gaastra en Soccx en Hajo voor de sportieve dames. Marie Méro en Susskind en Vera Mont voor feesten en bruidsmoeder. Zerres, Anna Montana en Michele vertegenwoordigen de broeken en Roberto Sarto voor alle mooie truien en tops.

“In de sfeervol ingerichte winkel zorgen wij voor een warm welkom. Gastvrijheid staat bij ons boven aan, ons team heeft de nodige ervaring in de mode ze denken mee maken verrassende combinaties en hebben oog voor detail. Neem gerust uw man of vriend mee hij hoeft zich niet te vervelen! Speciaal voor de mannen is er een leestafel met lectuur en een krantje en een lekkere kop koffie. Tijd voor een nieuwe look? Bent u opzoek naar de outfit voor die ene speciale gelegenheid? Ons team neemt alle zorgen uit handen en gaat op zoek naar kleding die bij u past. Het is voor ons elke dag weer genieten om een klant na eerlijk en goed advies blij en tevreden weg te zien gaan.”

Op zaterdag 21 februari geeft Van Vliet Mode vanwege het éénjarig jubileum 10 procent korting op de nieuwe voorjaar-s/zomercollectie en krijg je een lekkere attentie. Je vindt Van Vliet Mode aan de Brugstraat 33 in Ommen.

Lees ook

Lifeline van Serious Request onthaald in Ommen

OMMEN – De dj’s van 3FM zijn maandag onthaald in Ommen. Ze trekken met hun …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.