koploper avc heracles rolt hekkensluiter op

Koploper AVC Heracles wint de uitwedstrijd tegen hekkensluiter Vilsteren gemakkelijk met 0-7. Door de winstpartij behoudt de uitploeg de drie punten voorsprong op de nummer twee van de competitie.

Vilsteren loopt tegen de volgende nederlaag aan en staat als laatste geklasseerd in de 5e Klasse A. De ploeg van trainer Dick Runherd heeft nog geen enkel punt gepakt in de competitie. Volgende week heeft de hekkensluiter een goede mogelijkheid hier verandering in te brengen. Dan spelen ze thuis tegen Manderveen die ook nog geen enkel punt heeft gepakt in de competitie.

Voor koploper AVC Heracles staat ook een echte topper op het programma. Volgende week spelen ze thuis tegen de nummer 2 van de competitie, Marienheem.

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.