pb houdt avond over sluiting rabobank

“Voor ons dorp is het van belang om onze leden van Plaatselijk Belang Nieuwleusen en belangstellenden in de gelegenheid te stellen om geïnformeerd te worden en de mening te laten geven over de veranderende dienstverlening betreffende de Rabobank Nieuwleusen”, laat het bestuur Plaatselijk Belang Nieuwleusen weten.

Op maandag 26 mei houdt Plaatselijk Belang Nieuwleusen in samenwerking met de directie van de Rabobank Vaart en Vechtstreek een informatieavond in ‘Het Witte Peerd’ in Nieuwleusen. De directievoorzitter, Jeroen Broeknellis, en drie collega’s willen deze avond uitleg geven en met de aanwezigen in gesprek gaan. De bijeenkomst begint om 20.00 uur.

Meer foto's

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.