Op Eerste Paasdag komt de paashaas weer langs bij V.V. Lemelerveld. Iedereen is van harte welkom om op deze dag de tientallen verstopte paaseieren te zoeken. Misschien vind je wel het gouden ei.
Zit je op voetbal? Neem dan je teamgenoten, vriendjes, vriendinnetjes of je opa en oma mee: iedereen is van harte welkom. Vanaf 11:45 uur staat (voor de volwassenen) de koffie klaar in de kantine van Sportpark Heidepark. Omstreeks 12:00 uur vertrekt iedereen onder begeleiding van de paashaas naar Zwembad Heidepark waar de eieren zijn verstopt.
Er zijn leuke prijzen te winnen en natuurlijk een hoofdprijs voor de gouden speurneus. De prijsuitreiking vindt plaats in de kantine. Aan deze activiteit zijn geen kosten verbonden. Het zoeken is afgelopen rond 14:00 uur.

