Home / archiefcentraal / onderscheiding voor koorleden hoonhorst

onderscheiding voor koorleden hoonhorst

Vier leden van het Gemengd Koor Hoonhorst zijn zaterdag 23 november in het zonnetje gezet. Aan het eind van de viering in onze parochiekerk had pastor Lonneke Gunnink-van den Berg een verrassing voor vier koorleden: Marietje Bruggeman, Mariet van der Vegt-Brandwacht, Herman Schrijver en Jan Veldman. Ook Tonny Braam-Damman hoorde hierbij, maar was deze avond verhinderd.

Tijdens het Ceciliafeest op zondagmiddag werd zij alsnog gehuldigd. De jubilarissen zijn vijfentwintig jaar lid van het koor. Hiervoor werden zij onderscheiden met de Gregoriuspenning in zilver.

Daarna was er nog een verrassing voor onze dirigent Sido van Eck. Omdat hij vijfentwintig jaar dirigent was van ons koor kreeg hij de Willibrordpenning. Dit voor het vele werk dat hij in die tijd verricht heeft voor het koor en parochie.

Na de viering was er voor de koorleden en familie van de jubilarissen een gezellig samenzijn in het parochiecentrum. Het koor zong voor de dirigent en de dirigent zong voor de gehuldigden.

Lees ook

Boek van de Week: Het Rosie resultaat

OMMEN – Het boek van de week van Bibliotheek Ommen is ‘Het Rosie resultaat’ van …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.