overeniging hoonhorst jubilleert met abdicatie

Het 40-jarig jubileum van de Oranjevereniging in Hoonhorst krijgt dankzij de naderende troonswisseling een bijzonder tintje. De vereniging gaat van 27 tot en met 30 april feestvieren.

“We gaan het programma niet veranderen vanwege het aftreden van Beatrix,” zegt Dennis Veneboer van de Oranjevereniging. “Wellicht dat we de begintijden een half uurtje vervroegen of een kwartiertje opschuiven, maar dat is dan ook alles. We hebben een grote tent staan en daar zal op 30 april via een beeldscherm de troonsafstand en de kroning op te zien zijn.” De vereniging bestaat dit jaar 40 jaar en het hele programma nu nog op de kop gooien is ‘vrij lastig’. “Maar we zullen in de inleidingen van de activiteiten natuurlijk aandacht aan de troonswisseling schenken.”

De Oranjevereniging Hoonhorst heeft niets dan lof voor Beatrix en verwacht dat Willem Alexander op dezelfde voet verder gaat. “We hebben er alle vertrouwen in dat hij een prima koning gaat worden.”

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.