Home / archiefcentraal / sjoerd klarenbeek nadert met drie treffers

sjoerd klarenbeek nadert met drie treffers

Erik Drenthen scoorde niet dit weekend, maar blijft met Martijn Huisjes op plek één. Sjoerd Klarenbeek komt met zijn drie treffers op acht en stijgt met stip.

Erik Drenthen (Kloosterhaar) 9

Martijn Huisjes (Bruchterveld) 9

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 8+3

Chiel Huisjes (Dalfsen) 7

Leon Kosse(DKB) 7

Erik Wencker (SCD’83) 7

Jordy van Zandwijk (DKB) 7+1

Renë Koster (Avereest) 7

Erik Koedijk (Dalfsen) 7

Sven van der Hulst (SCD’83) 7+1

Brenden Eijkelkamp (Hoonhorst) 6

Ronnie Hakkers (Bergentheim) 6+1

Robin Eggen (EMMS) 6+1

Piet de Jong (ASC’62) 6+1

Chiel Pasman (ASC’62) 6+1

Hielke Penterman (HHC) 6

Maurits Antuma (SCD ’83) 6

Ramon Hulleman (SCD’83) 5

Werner Snel (Dalfsen) 5

Lars Kikkert (Bergentheim) 5

Maurice Kosse (EMMS) 5

Carlo Harink (Nieuwleusen) 5+1

Floris Meerveld (ASC’62) 5+1

Jan Fictorie (Avereest) 5

Theo de Lange (Mariënberg) 5

Rick Nieuwenhuis (OZC) 5

Sten Klein Herenbrink (Hoonhorst) 5

Dilan van Bree (Dedemsvaart) 5+2

Ruben Klinkenberg (Dedemsvaart) 5+1

Chiel Mars (Vilsteren) 5

Remco Kerssies (DKB) 5

Rick Timmerman (USV) 4

Rick Schrijvers (Hoonhorst) 4

Derian Reinders (Kloosterhaar) 4+1

Bart Wind (Gramsbergen) 4+1

Remco Boertien (EMMS) 4

Dennis Krohne (HHC) 4

Raemon Knol (Dedemsvaart) 4+1

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Jord Anbergen (Lutten SC) 4

Redmar Roelofs (OZC) 4

Wouter Mars (Vilsteren) 4

Steven Warmelink (OZC) 4+1

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Patrick Vos (Dedemsvaart) 3

Rob Wevers (Bergentheim) 3

Lesley op de Haar (Bruchterveld) 3

Wessel Kriens (Lutten) 3+1

Ruben Biemans (OZC) 3

Tim van der Veen (Bruchterveld) 3

Björn Zwikker (HHC) 3

Nick Reins (Gramsbergen) 3+1

Stefan Veenstra (Hardenberg’85) 3+1

Jeroen Lamberink (Bergentheim) 3+2

Stan Ravenhorst (Kloosterhaar) 3+2

Jelle Wachtmeester (DKB) 3

Sander Schaeffer (USV) 3+1

Koen Daman (OVC’21) 3+1

Roelof Richterink (Bruchterveld) 3

Rolf Hofsink (Mariënberg) 3

Mathijs van Gelder (ASC’62) 2

Jarko van Zandwijk (DKB) 2

Jan Bezoen (Dedemsvaart) 2

Ronald Kooymans (Dalfsen) 2

Thijs Houwing (HHC) 2

Garson Gouriye (HHC) 2

Yuri Hertzenberg (EMMS) 2

Dennis Gras (SCD’83) 2

Leon Bovenmars (Vilsteren) 2

Martijn Berger (HHC) 2

Stefan Herbrink (OVC’21) 2

Berry van Dijk (DKB) 2

Hendry Otten (OVC’21) 2

Erik Hein (EMMS) 2

Erwin Dijk (Nieuwleusen) 2

Lennard Hazekamp (Avereest) 2

Ruud Woelderink (Mariënberg) 2

Silas Prijs (Kloosterhaar) 2

Jersper de Jager (Kloosterhaar) 2

Erik Mostert (Nieuwleusen) 2

Jacco Broeks (Hoonhorst) 2

Jeroen Elzinga (Nieuwleusen) 2

Thomas Jutten (Vilsteren) 2

Ramon Schlepers (EMMS) 2

Remco Hultink (Dalfsen) 2

Dirk Jan Oosterkamp (Avereest) 2

Tim Siekman (HHC) 2

Stef Tangenberg (DKB) 2

Camiel Slot (Lutten) 2

David Koopman (Lutten SC) 2

Jasper Beltman (Hoonhorst) 2

Henri ten Kley (Lemele) 2

Robin Schoenmaker (Lemele) 2

Jeroen Veltmaat (Vilsteren) 2

Wesley Kampman (Vilsteren) 2

Bram van Rijn (OZC) 2

Koen Otten(Bruchterveld) 2+1

Rick Koelman (Hardenberg’85) 2

Martijn Hamhuis (SCD ’83) 2+1

Jarno Otter (Bruchterveld) 2+1

Mark Boshove (Kloosterhaar) 2+1

Mo Hadji (DKB) 2

Floris Buitenhuis (OZC) 1

Han Bouwhuis (Mariënberg) 1

Gerjon Otten (Bruchterveld) 1

Niels Lubbers (Bruchterveld) 1

Michael Brouwers (Lutten SC) 1

Frank van Leusen (Lemele) 1

Nieck de Weerd (USV) 1

Michael Zweers (Mariënberg) 1

Marcel Baas (Avereest) 1

Peter Joosten (SCD’83) 1

Tjerk Poppens (USV) 1

Robin Broeks (Hoonhorst) 1

Stijn Schuurman (OVC’21) 1

Eric Hein (EMMS) 1

Gersom Klok (HHC) 1

Bernard van de Bent (Dedemsvaart) 1

Jerry Poel (Lutten SC) 1

Gijs Ruben (Lutten SC) 1

Robert Jonkmans (Hardenberg’85) 1

Nick Broek (Hardenberg’85) 1

Johan Tigelaar (Avereest) 1

Frank Spijker (EMMS) 1

Casper Mars (Vilsteren) 1

Justin Ramaker (SCD’83) 1

Sjaak Hoorn (Avereest) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjen Stokvis (ASC’62) 1

Ruud Buitenhuis (Mariënberg) 1

Rens van Bendegem (Bruchterveld) 1

Simon Peltjes (Hardenberg ’85) 1

Evan Reinders (Gramsbergen) 1

Rik Bosman (DKB) 1

Sebastiaan Folkers (DKB) 1

Kerwin Jansen (EMMS) 1

Ricardo van Els (Dalfsen) 1

Remco Koops (Dalfsen) 1

Raymond Kooijman (Dalfsen) 1

Nick Zandman (OVC ’21) 1

Sven Otten (OVC ’21) 1

Marcel Bijlenga (ASC ’62) 1

Roy Meijerink (Hardenberg ’85) 1

Luc van der Vegt (Dalfsen) 1

Kevin Mosterd (USV) 1

Jeffrey ter Horst (DKB) 1

Remon Kleinlugtenbeld (Lemele) 1

Tim Woudsma (Lemele) 1

Melvin Reinders (Kloosterhaar) 1

Dannie Kuiper (Lutten) 1

Gijs Wiltvank (Dalfsen) 1

Kay van ‘t Zand (OVC’21) 1

Hendrie Tuin (Vilsteren) 1

Bart Lindeboom (ASC’62) 1

Frank Altena (Lutten) 1

Steven Visscher (Nieuwleusen) 1

Bas Evenboer (Nieuwleusen) 1

Siem de Haan (Bergentheim) 1

Jeroen Dijk (Avereest) 1

Joram Tupamahu (Dedemsvaart) 1

Paul Bongers (OVC’21) 1

Wouter Roerink (OVC’21) 1

Rick Jansen (Nieuwleusen) 1+1

Thomas Bakker (HHC) 1+1

Arjen Breukelman (Kloosterhaar) 1+1

Frank Kuiper (USV) 1+1

Lees ook

Dirk Beldman vertrekt als hoofdtrainer van VV Lettele

LETTELE – Dirk Beldman, trainer van het eerste elftal van VV Lettele, heeft aangegeven aan …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.