Home / archiefcentraal / erik drenthen naast martijn huisjes

erik drenthen naast martijn huisjes

Met zijn 4 doelpunten tegen HTC is Erik Drenthen op gelijke hoogte gekomen met Martijn Huisjes. Drenthen heeft wel 2 westrjden ivm vakantie minder gespeeld. De totale stand na 9 duels.

Erik Drenthen (Kloosterhaar) 9+4

Martijn Huisjes (Bruchterveld) 9

Chiel Huisjes (Dalfsen) 7+1

Leon Kosse(DKB) 7+1

Erik Wencker (SCD’83) 7

Renë Koster (Avereest) 7

Erik Koedijk (Dalfsen) 7

Sven van der Hulst (SCD’83) 6

Brenden Eijkelkamp (Hoonhorst) 6+1

Hielke Penterman (HHC) 6+1

Maurits Antuma (SCD ’83) 6

Jordy van Zandwijk (DKB) 6

Ramon Hulleman (SCD’83) 5+1

Werner Snel (Dalfsen) 5

Lars Kikkert (Bergentheim) 5+1

Chiel Pasman (ASC’62) 5+1

Robin Eggen (EMMS) 5+1

Maurice Kosse (EMMS) 5+1

Piet de Jong (ASC’62) 5

Ronnie Hakkers (Bergentheim) 5+3

Jan Fictorie (Avereest) 5=1

Theo de Lange (Mariënberg) 5

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 5

Rick Nieuwenhuis (OZC) 5+1

Sten Klein Herenbrink (Hoonhorst) 5

Chiel Mars (Vilsteren) 5

Remco Kerssies (DKB) 5

Rick Timmerman (USV) 4

Rick Schrijvers (Hoonhorst) 4+1

Remco Boertien (EMMS) 4+1

Dennis Krohne (HHC) 4

Jord Anbergen (Lutten SC) 4

Redmar Roelofs (OZC) 4

Wouter Mars (Vilsteren) 4+1

Ruben Klinkenberg (Dedemsvaart) 4+1

Carlo Harink (Nieuwleusen) 4+1

Floris Meerveld (ASC’62) 4

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Patrick Vos (Dedemsvaart) 3

Rob Wevers (Bergentheim) 3

Lesley op de Haar (Bruchterveld) 3

Ruben Biemans (OZC) 3

Tim van der Veen (Bruchterveld) 3

Björn Zwikker (HHC) 3

Derian Reinders (Kloosterhaar) 3

Raemon Knol (Dedemsvaart) 3+2

Jelle Wachtmeester (DKB) 3+1

Roelof Richterink (Bruchterveld) 3

Bart Wind (Gramsbergen) 3+1

Rolf Hofsink (Mariënberg) 3

Steven Warmelink (OZC) 3

Mathijs van Gelder (ASC’62) 2

Jarko van Zandwijk (DKB) 2

Jan Bezoen (Dedemsvaart) 2

Ronald Kooymans (Dalfsen) 2

Thijs Houwing (HHC) 2

Garson Gouriye (HHC) 2

Yuri Hertzenberg (EMMS) 2

Dennis Gras (SCD’83) 2

Leon Bovenmars (Vilsteren) 2

Martijn Berger (HHC) 2

Stefan Herbrink (OVC’21) 2

Berry van Dijk (DKB) 2

Nick Reins (Gramsbergen) 2

Hendry Otten (OVC’21) 2

Erik Hein (EMMS) 2

Erwin Dijk (Nieuwleusen) 2

Lennard Hazekamp (Avereest) 2

Ruud Woelderink (Mariënberg) 2

Stefan Veenstra (Hardenberg’85) 2

Dilan van Bree (Dedemsvaart) 3+1

Silas Prijs (Kloosterhaar) 2

Jersper de Jager (Kloosterhaar) 2

Erik Mostert (Nieuwleusen) 2+1

Jacco Broeks (Hoonhorst) 2

Jeroen Elzinga (Nieuwleusen) 2

Thomas Jutten (Vilsteren) 2+1

Ramon Schlepers (EMMS) 2

Sander Schaeffer (USV) 2

Remco Hultink (Dalfsen) 2+1

Dirk Jan Oosterkamp (Avereest) 2+1

Tim Siekman (HHC) 2

Stef Tangenberg (DKB) 2+1

Camiel Slot (Lutten) 2

David Koopman (Lutten SC) 2+1

Jasper Beltman (Hoonhorst) 2

Henri ten Kley (Lemele) 2

Robin Schoenmaker (Lemele) 2+1

Jeroen Veltmaat (Vilsteren) 2+1

Wesley Kampman (Vilsteren) 2+1

Bram van Rijn (OZC) 2

Rick Koelman (Hardenberg’85) 2+1

Koen Daman (OVC’21) 2

Mo Hadji (DKB) 2

Wessel Kriens (Lutten) 2

Floris Buitenhuis (OZC) 1

Han Bouwhuis (Mariënberg) 1

Gerjon Otten (Bruchterveld) 1

Niels Lubbers (Bruchterveld) 1

Michael Brouwers (Lutten SC) 1

Frank van Leusen (Lemele) 1

Nieck de Weerd (USV) 1

Michael Zweers (Mariënberg) 1

Stan Ravenhorst (Kloosterhaar) 1

Mark Boshove (Kloosterhaar) 1

Jarno Otter (Bruchterveld) 1

Marcel Baas (Avereest) 1

Peter Joosten (SCD’83) 1

Tjerk Poppens (USV) 1

Robin Broeks (Hoonhorst) 1

Stijn Schuurman (OVC’21) 1

Eric Hein (EMMS) 1

Gersom Klok (HHC) 1

Bernard van de Bent (Dedemsvaart) 1

Jerry Poel (Lutten SC) 1

Gijs Ruben (Lutten SC) 1

Robert Jonkmans (Hardenberg’85) 1

Nick Broek (Hardenberg’85) 1

Johan Tigelaar (Avereest) 1

Frank Spijker (EMMS) 1

Casper Mars (Vilsteren) 1

Koen Otten(Bruchterveld) 1

Justin Ramaker (SCD’83) 1

Sjaak Hoorn (Avereest) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjen Stokvis (ASC’62) 1

Ruud Buitenhuis (Mariënberg) 1

Rens van Bendegem (Bruchterveld) 1

Simon Peltjes (Hardenberg ’85) 1

Evan Reinders (Gramsbergen) 1

Martijn Hamhuis (SCD ’83) 1

Rik Bosman (DKB) 1

Sebastiaan Folkers (DKB) 1

Kerwin Jansen (EMMS) 1

Ricardo van Els (Dalfsen) 1

Remco Koops (Dalfsen) 1

Raymond Kooijman (Dalfsen) 1

Nick Zandman (OVC ’21) 1

Sven Otten (OVC ’21) 1

Marcel Bijlenga (ASC ’62) 1

Roy Meijerink (Hardenberg ’85) 1

Luc van der Vegt (Dalfsen) 1

Kevin Mosterd (USV) 1

Jeffrey ter Horst (DKB) 1

Remon Kleinlugtenbeld (Lemele) 1

Tim Woudsma (Lemele) 1

Melvin Reinders (Kloosterhaar) 1

Dannie Kuiper (Lutten) 1

Gijs Wiltvank (Dalfsen) 1

Kay van ‘t Zand (OVC’21) 1

Hendrie Tuin (Vilsteren) 1

Bart Lindeboom (ASC’62) 1+1

Frank Altena (Lutten) 1+1

Steven Visscher (Nieuwleusen) 1+1

Bas Evenboer (Nieuwleusen) 1+1

Siem de Haan (Bergentheim) 1+1

Jeroen Lamberink (Bergentheim) 1+1

Jeroen Dijk (Avereest) 1+1

Joram Tupamahu (Dedemsvaart) 1+1

Paul Bongers (OVC’21) 1+1

Wouter Roerink (OVC’21) 1+1

Lees ook

Coronavirus zit OZC dwars

OMMEN – OZC zette de seizoenouverture tegen Fit Boys om in een degelijke driepunter. Het …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.