Home / archiefcentraal / drie man aan kop martijn en chiel huisjes en erik koedijk

drie man aan kop martijn en chiel huisjes en erik koedijk

Drie man aan kop in het Vechtdal. Dankzij zijn twee goals leek Martijn Huisjes alleen aan kop te komen, maar door de monsterscore van Dalfsen (12-1) zijn Chiel Huisjes en Erik Koedijk beide met vier treffers ook op 11 doelpunten gekomen. Het wordt dus een spannend seizoen.

Martijn Huisjes (Bruchterveld) 11+2

Chiel Huisjes (Dalfsen) 11+4

Erik Koedijk (Dalfsen) 11+4

Erik Drenthen (Kloosterhaar) 9

Erik Wencker (SCD’83) 9+2

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 9+1

Jordy van Zandwijk (DKB) 8+1

Maurits Antuma (SCD) 8+2

Leon Kosse(DKB) 7

Chiel Pasman (ASC’62) 7+1

Jan Fictorie (Avereest) 7+2

Renë Koster (Avereest) 7

Sven van der Hulst (SCD’83) 7

Brenden Eijkelkamp (Hoonhorst) 6

Ronnie Hakkers (Bergentheim) 6

Robin Eggen (EMMS) 6

Piet de Jong (ASC’62) 6

Hielke Penterman (HHC) 6

Ramon Hulleman (SCD’83) 5

Werner Snel (Dalfsen) 5

Lars Kikkert (Bergentheim) 5

Maurice Kosse (EMMS) 5

Carlo Harink (Nieuwleusen) 5

Floris Meerveld (ASC’62) 5

Jord Anbergen (Lutten SC) 5+1

Theo de Lange (Mariënberg) 5

Rick Nieuwenhuis (OZC) 5

Sten Klein Herenbrink (Hoonhorst) 5

Dilan van Bree (Dedemsvaart) 5

Ruben Klinkenberg (Dedemsvaart) 5

Chiel Mars (Vilsteren) 5

Remco Kerssies (DKB) 5

Remco Boertien (EMMS) 5+1

Rick Timmerman (USV) 5+1

Rick Schrijvers (Hoonhorst) 5+1

Derian Reinders (Kloosterhaar) 4

Bart Wind (Gramsbergen) 4

Lesley op de Haar (Bruchterveld) 4+1

Wessel Kriens (Lutten) 4+1

Dennis Krohne (HHC) 4

Raemon Knol (Dedemsvaart) 4

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Remco Hultink (Dalfsen) 4+2

Redmar Roelofs (OZC) 4

Wouter Mars (Vilsteren) 4

Koen Daman (OVC) 4+1

Ronald Kooymans (Dalfsen) 4+2

Steven Warmelink (OZC) 4

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Patrick Vos (Dedemsvaart) 3

Rob Wevers (Bergentheim) 3

Ruben Biemans (OZC) 3

Tim van der Veen (Bruchterveld) 3

Björn Zwikker (HHC) 3

Nick Reins (Gramsbergen) 3

Stefan Veenstra (Hardenberg’85) 3

Jeroen Lamberink (Bergentheim) 3

Stan Ravenhorst (Kloosterhaar) 3

Jelle Wachtmeester (DKB) 3

Sander Schaeffer (USV) 3

Dennis Gras (SCD’83) 3+1

Niels Lubbers (Bruchterveld) 3+2

Roelof Richterink (Bruchterveld) 3

Mo Hadji (DKB) 3+1

Silas Prijs (Kloosterhaar) 3+1

Jacco Broeks (Hoonhorst) 3+1

Rolf Hofsink (Mariënberg) 3

Erik Hein (EMMS) 3+1

Mathijs van Gelder (ASC’62) 3+1

Jarko van Zandwijk (DKB) 2

Jan Bezoen (Dedemsvaart) 2

Thijs Houwing (HHC) 2

Garson Gouriye (HHC) 2

Yuri Hertzenberg (EMMS) 2

Leon Bovenmars (Vilsteren) 2

Martijn Berger (HHC) 2

Stefan Herbrink (OVC’21) 2

Berry van Dijk (DKB) 2

Hendry Otten (OVC’21) 2

Erwin Dijk (Nieuwleusen) 2

Lennard Hazekamp (Avereest) 2

Ruud Woelderink (Mariënberg) 2

Jersper de Jager (Kloosterhaar) 2

Erik Mostert (Nieuwleusen) 2

Jeroen Elzinga (Nieuwleusen) 2

Thomas Jutten (Vilsteren) 2

Ramon Schlepers (EMMS) 2

Dirk Jan Oosterkamp (Avereest) 2

Tim Siekman (HHC) 2

Stef Tangenberg (DKB) 2

Camiel Slot (Lutten) 2

David Koopman (Lutten SC) 2

Jasper Beltman (Hoonhorst) 2

Henri ten Kley (Lemele) 2

Robin Schoenmaker (Lemele) 2

Jeroen Veltmaat (Vilsteren) 2

Wesley Kampman (Vilsteren) 2

Bram van Rijn (OZC) 2

Thomas Bakker (HHC) 2+1

Koen Otten(Bruchterveld) 2

Rick Koelman (Hardenberg’85) 2

Roy Meijerink (Hardenberg ’85) 2+1

Martijn Hamhuis (SCD ’83) 2

Jarno Otter (Bruchterveld) 2

Mark Boshove (Kloosterhaar) 2

Floris Buitenhuis (OZC) 1

Han Bouwhuis (Mariënberg) 1

Gerjon Otten (Bruchterveld) 1

Michael Brouwers (Lutten SC) 1

Frank van Leusen (Lemele) 1

Nieck de Weerd (USV) 1

Michael Zweers (Mariënberg) 1

Marcel Baas (Avereest) 1

Peter Joosten (SCD’83) 1

Tjerk Poppens (USV) 1

Robin Broeks (Hoonhorst) 1

Stijn Schuurman (OVC’21) 1

Eric Hein (EMMS) 1

Gersom Klok (HHC) 1

Bernard van de Bent (Dedemsvaart) 1

Jerry Poel (Lutten SC) 1

Gijs Ruben (Lutten SC) 1

Robert Jonkmans (Hardenberg’85) 1

Nick Broek (Hardenberg’85) 1

Johan Tigelaar (Avereest) 1

Frank Spijker (EMMS) 1

Casper Mars (Vilsteren) 1

Justin Ramaker (SCD’83) 1

Sjaak Hoorn (Avereest) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjen Stokvis (ASC’62) 1

Ruud Buitenhuis (Mariënberg) 1

Rens van Bendegem (Bruchterveld) 1

Simon Peltjes (Hardenberg ’85) 1

Evan Reinders (Gramsbergen) 1

Rik Bosman (DKB) 1

Sebastiaan Folkers (DKB) 1

Kerwin Jansen (EMMS) 1

Ricardo van Els (Dalfsen) 1

Remco Koops (Dalfsen) 1

Raymond Kooijman (Dalfsen) 1

Nick Zandman (OVC ’21) 1

Sven Otten (OVC ’21) 1

Marcel Bijlenga (ASC ’62) 1

Luc van der Vegt (Dalfsen) 1

Kevin Mosterd (USV) 1

Jeffrey ter Horst (DKB) 1

Remon Kleinlugtenbeld (Lemele) 1

Tim Woudsma (Lemele) 1

Melvin Reinders (Kloosterhaar) 1

Dannie Kuiper (Lutten) 1

Gijs Wiltvank (Dalfsen) 1

Kay van ‘t Zand (OVC’21) 1

Hendrie Tuin (Vilsteren) 1

Bart Lindeboom (ASC’62) 1

Frank Altena (Lutten) 1

Steven Visscher (Nieuwleusen) 1

Bas Evenboer (Nieuwleusen) 1

Siem de Haan (Bergentheim) 1

Jeroen Dijk (Avereest) 1

Joram Tupamahu (Dedemsvaart) 1

Paul Bongers (OVC’21) 1

Wouter Roerink (OVC’21) 1

Rick Jansen (Nieuwleusen) 1

Arjen Breukelman (Kloosterhaar) 1

Frank Kuiper (USV) 1

Bart Petter (Lemele) 1+1

Bram Bemboom (OVC’21) 1+1

Rick Kampman (Vilsteren) 1+1

Robert Jan Nibourg (EMMS) 1+1

Lees ook

USV ontvangt Vilsteren voor de beker

NIEUWLEUSEN – Na een aantal oefenwedstrijden staat zondag voor USV de eerste officiële wedstrijd van …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.