Home / archiefcentraal / huisjes blijft aan kop

huisjes blijft aan kop

Huisjes blijft aan kop, al komen Koedijk en Wencker behoorlijk opzetten. Ook Antuma met zijn drie goals komt snel dichterbij

Martijn Huisjes (Bruchterveld) 9

Erik Wencker (SCD’83) 7+2

Renë Koster (Avereest) 7

Erik Koedijk (Dalfsen) 7+1

Sven van der Hulst (SCD’83) 6

Maurits Antuma (SCD ’83) 6+3

Jordy van Zandwijk (DKB) 6

Chiel Huisjes (Dalfsen) 6+1

Leon Kosse(DKB) 6

Werner Snel (Dalfsen) 5

Piet de Jong (ASC’62) 5

Theo de Lange (Mariënberg) 5

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 5

Sten Klein Herenbrink (Hoonhorst) 5

Brenden Eijkelkamp (Hoonhorst) 5+1

Chiel Mars (Vilsteren) 5+1

Remco Kerssies (DKB) 5

Erik Drenthen (Kloosterhaar) 5+1

Hielke Penterman (HHC) 5

Rick Timmerman (USV) 4

Dennis Krohne (HHC) 4

Jan Fictorie (Avereest) 4

Jord Anbergen (Lutten SC) 4+1

Lars Kikkert (Bergentheim) 4

Redmar Roelofs (OZC) 4

Chiel Pasman (ASC’62) 4

Ramon Hulleman (SCD’83) 4+1

Robin Eggen (EMMS) 4

Rick Nieuwenhuis (OZC) 4+1

Floris Meerveld (ASC’62) 4+1

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4

Maurice Kosse (EMMS) 4

Patrick Vos (Dedemsvaart) 3

Rob Wevers (Bergentheim) 3

Carlo Harink (Nieuwleusen) 3

Rick Schrijvers (Hoonhorst) 3

Lesley op de Haar (Bruchterveld) 3

Renco Boertien (EMMS) 3

Ruben Biemans (OZC) 3+1

Tim van der Veen (Bruchterveld) 3

Björn Zwikker (HHC) 3

Derian Reinders (Kloosterhaar) 3+1

Roelof Richterink (Bruchterveld) 3+1

Wouter Mars (Vilsteren) 3+1

Rolf Hofsink (Mariënberg) 3+1

Ruben Klinkenberg (Dedemsvaart) 3

Steven Warmelink (OZC) 3

Mathijs van Gelder (ASC’62) 2

Jarko van Zandwijk (DKB) 2

Jan Bezoen (Dedemsvaart) 2

Ronald Kooymans (Dalfsen) 2

Thijs Houwing (HHC) 2

Garson Gouriye (HHC) 2

Yuri Hertzenberg (EMMS) 2

Dennis Gras (SCD’83) 2

Leon Bovenmars (Vilsteren) 2

Jelle Wachtmeester (DKB) 2

Martijn Berger (HHC) 2

Stefan Herbrink (OVC’21) 2

Berry van Dijk (DKB) 2

Ronnie Hakkers (Bergentheim) 2

Nick Reins (Gramsbergen) 2

Hendry Otten (OVC’21) 2

Erik Hein (EMMS) 2

Erwin Dijk (Nieuwleusen) 2

Lennard Hazekamp (Avereest) 2

Bart Wind (Gramsbergen) 2

Ruud Woelderink (Mariënberg) 2

Stefan Veenstra (Hardenberg’85) 2

Dilan van Bree (Dedemsvaart) 2

Silas Prijs (Kloosterhaar) 2+1

Jersper de Jager (Kloosterhaar) 2+1

Jacco Broeks (Hoonhorst) 2

Jeroen Elzinga (Nieuwleusen) 2

Ramon Schlepers (EMMS) 2

Sander Schaeffer (USV) 2

Tim Siekman (HHC) 2+1

Camiel Slot (Lutten) 2+2

Jasper Beltman (Hoonhorst) 2

Henri ten Kley (Lemele) 2

Bram van Rijn (OZC) 2

Koen Daman (OVC’21) 2+1

Mo Hadji (DKB) 2

Wessel Kriens (Lutten) 2

Floris Buitenhuis (OZC) 1

Han Bouwhuis (Mariënberg) 1

Gerjon Otten (Bruchterveld) 1

Niels Lubbers (Bruchterveld) 1

Michael Brouwers (Lutten SC) 1

Frank van Leusen (Lemele) 1

Remco Hultink (Dalfsen) 1

Thomas Jutten (Vilsteren) 1

Nieck de Weerd (USV) 1

Michael Zweers (Mariënberg) 1

Rick Koelman (Hardenberg’85) 1

Stan Ravenhorst (Kloosterhaar) 1

Mark Boshove (Kloosterhaar) 1

Jarno Otter (Bruchterveld) 1

Marcel Baas (Avereest) 1

Peter Joosten (SCD’83) 1

Tjerk Poppens (USV) 1

Robin Broeks (Hoonhorst) 1

Stijn Schuurman (OVC’21) 1

Eric Hein (EMMS) 1

Gersom Klok (HHC) 1

Bernard van de Bent (Dedemsvaart) 1

Erik Mostert (Nieuwleusen) 1

Jerry Poel (Lutten SC) 1

Gijs Ruben (Lutten SC) 1

Robert Jonkmans (Hardenberg’85) 1

Nick Broek (Hardenberg’85) 1

Johan Tigelaar (Avereest) 1

Frank Spijker (EMMS) 1

Jeroen Veltmaat (Vilsteren) 1

Casper Mars (Vilsteren) 1

Koen Otten(Bruchterveld) 1

Justin Ramaker (SCD’83) 1

Sjaak Hoorn (Avereest) 1

David Koopman (Lutten SC) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjen Stokvis (ASC’62) 1

Ruud Buitenhuis (Mariënberg) 1

Rens van Bendegem (Bruchterveld) 1

Simon Peltjes (Hardenberg ’85) 1

Evan Reinders (Gramsbergen) 1

Martijn Hamhuis (SCD ’83) 1

Rik Bosman (DKB) 1

Sebastiaan Folkers (DKB) 1

Stef Tangenberg (DKB) 1

Kerwin Jansen (EMMS) 1

Ricardo van Els (Dalfsen) 1

Remco Koops (Dalfsen) 1

Raymond Kooijman (Dalfsen) 1

Nick Zandman (OVC ’21) 1

Sven Otten (OVC ’21) 1

Marcel Bijlenga (ASC ’62) 1

Roy Meijerink (Hardenberg ’85) 1

Luc van der Vegt (Dalfsen) 1

Kevin Mosterd (USV) 1

Jeffrey ter Horst (DKB) 1

Raemon Knol (Dedemsvaart) 1

Wesley Kampman (Vilsteren) 1

Remon Kleinlugtenbeld (Lemele) 1

Tim Woudsma (Lemele) 1

Melvin Reinders (Kloosterhaar) 1+1

Dannie Kuiper (Lutten) 1+1

Dirk Jan Oosterkamp (Avereest) 1+1

Robin Schoenmaker (Lemele) 1+1

Gijs Wiltvank (Dalfsen) 1+1

Kay van ‘t Zand (OVC’21) 1+1

Hendrie Tuin (Vilsteren) 1+1

Lees ook

Sportclub Lemele schminkt OVC ’21 na rust volledig af

LEMELE – In klasse 4F van het zaterdagvoetbal sprong de affiche Sportclub Lemele tegen OVC …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.