Home / archiefcentraal / blijft martijn huisjes ook na dit weekend aan kop

blijft martijn huisjes ook na dit weekend aan kop

Dit is de actuele stand van de topscore lijst van het Vechtdal. Zaterdag kan er weer veel veranderen.

Martijn Huisjes (Bruchterveld) 9

Renë Koster (Avereest) 7

Erik Koedijk (Dalfsen) 6

Sven van der Hulst (SCD’83) 6

Jordy van Zandwijk (DKB) 6

Leon Kosse(DKB) 6

Werner Snel (Dalfsen) 5

Piet de Jong (ASC’62) 5

Erik Wencker (SCD’83) 5

Theo de Lange (Mariënberg) 5

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 5

Sten Klein Herenbrink (Hoonhorst) 5

Remco Kerssies (DKB) 5

Chiel Huisjes (Dalfsen) 5

Hielke Penterman (HHC) 5

Rick Timmerman (USV) 4

Dennis Krohne (HHC) 4

Jan Fictorie (Avereest) 4

Lars Kikkert (Bergentheim) 4

Redmar Roelofs (OZC) 4

Chiel Pasman (ASC’62) 4

Robin Eggen (EMMS) 4

Stef Schuurman (Gramsbergen) 4+

Chiel Mars (Vilsteren) 4

Erik Drenthen (Kloosterhaar) 4

Maurice Kosse (EMMS) 4

Brenden Eijkelkamp (Hoonhorst) 4

Patrick Vos (Dedemsvaart) 3

Rob Wevers (Bergentheim) 3

Carlo Harink (Nieuwleusen) 3

Rick Schrijvers (Hoonhorst) 3

Lesley op de Haar (Bruchterveld) 3

Renco Boertien (EMMS) 3

Jord Anbergen (Lutten SC) 3

Ruben Biemans (OZC) 3+1

Ramon Hulleman (SCD’83) 3

Tim van der Veen (Bruchterveld) 3

Rick Nieuwenhuis (OZC) 3

Björn Zwikker (HHC) 3

Floris Meerveld (ASC’62) 3

Ruben Klinkenberg (Dedemsvaart) 3

Steven Warmelink (OZC) 3

Maurits Antuma (SCD ’83) 3

Mathijs van Gelder (ASC’62) 2

Jarko van Zandwijk (DKB) 2

Jan Bezoen (Dedemsvaart) 2

Ronald Kooymans (Dalfsen) 2

Thijs Houwing (HHC) 2

Garson Gouriye (HHC) 2

Yuri Hertzenberg (EMMS) 2

Dennis Gras (SCD’83) 2

Leon Bovenmars (Vilsteren) 2

Jelle Wachtmeester (DKB) 2

Martijn Berger (HHC) 2

Derian Reinders (Kloosterhaar) 2

Stefan Herbrink (OVC’21) 2

Wouter Mars (Vilsteren) 2

Berry van Dijk (DKB) 2

Roelof Richterink (Bruchterveld) 2

Ronnie Hakkers (Bergentheim) 2

Nick Reins (Gramsbergen) 2

Hendry Otten (OVC’21) 2

Erik Hein (EMMS) 2

Erwin Dijk (Nieuwleusen) 2

Lennard Hazekamp (Avereest) 2

Bart Wind (Gramsbergen) 2

Ruud Woelderink (Mariënberg) 2

Stefan Veenstra (Hardenberg’85) 2

Dilan van Bree (Dedemsvaart) 2

Jacco Broeks (Hoonhorst) 2

Jeroen Elzinga (Nieuwleusen) 2

Ramon Schlepers (EMMS) 2

Sander Schaeffer (USV) 2

Jasper Beltman (Hoonhorst) 2

Henri ten Kley (Lemele) 2

Rolf Hofsink (Mariënberg) 2

Bram van Rijn (OZC) 2

Mo Hadji (DKB) 2

Wessel Kriens (Lutten) 2

Floris Buitenhuis (OZC) 1

Silas Prijs (Kloosterhaar) 1

Han Bouwhuis (Mariënberg) 1

Gerjon Otten (Bruchterveld) 1

Niels Lubbers (Bruchterveld) 1

Michael Brouwers (Lutten SC) 1

Frank van Leusen (Lemele) 1

Remco Hultink (Dalfsen) 1

Thomas Jutten (Vilsteren) 1

Nieck de Weerd (USV) 1

Michael Zweers (Mariënberg) 1

Rick Koelman (Hardenberg’85) 1

Stan Ravenhorst (Kloosterhaar) 1

Mark Boshove (Kloosterhaar) 1

Jarno Otter (Bruchterveld) 1

Marcel Baas (Avereest) 1

Peter Joosten (SCD’83) 1

Tjerk Poppens (USV) 1

Robin Broeks (Hoonhorst) 1

Koen Daman (OVC’21) 1

Stijn Schuurman (OVC’21) 1

Eric Hein (EMMS) 1

Gersom Klok (HHC) 1

Bernard van de Bent (Dedemsvaart) 1

Erik Mostert (Nieuwleusen) 1

Jerry Poel (Lutten SC) 1

Gijs Ruben (Lutten SC) 1

Robert Jonkmans (Hardenberg’85) 1

Nick Broek (Hardenberg’85) 1

Johan Tigelaar (Avereest) 1

Frank Spijker (EMMS) 1

Jeroen Veltmaat (Vilsteren) 1

Casper Mars (Vilsteren) 1

Koen Otten(Bruchterveld) 1

Justin Ramaker (SCD’83) 1

Sjaak Hoorn (Avereest) 1

David Koopman (Lutten SC) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjen Stokvis (ASC’62) 1

Ruud Buitenhuis (Mariënberg) 1

Rens van Bendegem (Bruchterveld) 1

Simon Peltjes (Hardenberg ’85) 1

Evan Reinders (Gramsbergen) 1

Martijn Hamhuis (SCD ’83) 1

Rik Bosman (DKB) 1

Sebastiaan Folkers (DKB) 1

Stef Tangenberg (DKB) 1

Kerwin Jansen (EMMS) 1

Ricardo van Els (Dalfsen) 1

Remco Koops (Dalfsen) 1

Raymond Kooijman (Dalfsen) 1

Nick Zandman (OVC ’21) 1

Sven Otten (OVC ’21) 1

Tim Siekman (HHC) 1

Marcel Bijlenga (ASC ’62) 1

Roy Meijerink (Hardenberg ’85) 1

Luc van der Vegt (Dalfsen) 1

Kevin Mosterd (USV) 1

Jeffrey ter Horst (DKB) 1

Jersper de Jager (Kloosterhaar) 1

Raemon Knol (Dedemsvaart) 1

Wesley Kampman (Vilsteren) 1

Remon Kleinlugtenbeld (Lemele) 1

Tim Woudsma (Lemele) 1

Lees ook

Dirk Beldman vertrekt als hoofdtrainer van VV Lettele

LETTELE – Dirk Beldman, trainer van het eerste elftal van VV Lettele, heeft aangegeven aan …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.