Home / archiefcentraal / nieuwjaarswens pcob

nieuwjaarswens pcob

“De Protestant Christelijke Ouderenbond afdeling Dalfsen wenst iedereen en in het bijzonder onze leden

een gezegend, voorspoedig en gezond 2012 toe! We hopen ook in het nieuwe jaar de gezondheid en kracht te ontvangen om het werk voor onze leden van de PCOB te kunnen doen en samen, leden en bestuur, de schouders te zetten onder het mooie werk voor onze 50 plussers. Wij hopen dat het nieuwe jaar 2012 zich nog velen mogen aansluiten als lid van onze afdeling.”

Lees ook

Politie heeft winkeldief in Dalfsen na achtervolging te pakken

DALFSEN – In Dalfsen is een winkeldief dinsdagmiddag al snel in zijn kraag gevat. Bij …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.