Home / archiefcentraal / zandman klimt in klassement na hattrick

zandman klimt in klassement na hattrick

Rolf Hofsink (Mariënberg) 10 +1

Nick Zandman (OVC’21) 9 +3

Tom Odink (Nieuwleusen) 9

Koen Daman (OVC ’21) 8 +1

Remco Hultink (Dalfsen) 7

Steven Warmelink (Lemele) 6 +1

Rick Timmerman (USV) 6

Theo de Lange (Mariënberg) 6

Chiel Mars (Vilsteren) 6

Stefan Herbrink (OVC’21) 6

Jasper Beltman (Hoonhorst) 5 +3

Nico Daman (OVC’21) 5 +1

Henri ten Kleij (Lemele) 5

Redmar Roelofs (OZC ‘21) 4

Michel Veldkamp (OVC ‘21) 4

Aaron voor ’t Hekke (USV) 4

Roland Truggelaar (USV) 3

Robert Jan Thalen (OZC) 3

Rob Grevelman (Lemelerveld) 3

Carlo Harink (Nieuwleusen) 3

Rueben Lagas (USV) 3

Arjan Bolks (Mariënberg) 2 +1

Henri Tuin (Vilsteren) 2 +1

Nick Neppelenbroek (Lemelerveld) 2 +1

Eric Mosterd (Nieuwleusen) 2 +1

Wouter Mars (Vilsteren) 2 +1

Ard Slot (ASC ’62) 2

Chiel Pasman (ASC ’62) 2

Stefan Jansen of Lorkeers (Dalfsen) 2

Koen Nijveld (Lemelerveld) 2

Niek Noeverman (Mariënheem) 2

Erik Koedijk (Dalfsen) 2

Johan Lindeboom (ASC’62) 2

Erik van der Sande (USV) 3 +1

Fernandez Pruik (Dalfsen) 2

Walter Meijerink (Lemele) 2

Koen Tip (OZC) 2

Steven Massier (USV) 2

Bram Bemboom (OVC ’21) 2

Floris Meerveld (ASC’62) 2

Manfred Veneboer (Hoonhorst) 1 +1

Marcel Bolks (Mariënberg) 1

Alexander Habers (SV Dalfsen) 1

Jaron Veltmaat (Vilsteren) 1

Erwin Goutbeek (Nieuwleusen) 1

Rick Jansen (Nieuwleusen) 1

Kay van het Zand (OVC ’21) 1

Maarten van der Kamp (Hoonhorst) 1

Valentijn Vogelzang (USV) 1

Werner Snel (Dalfsen) 2

Jordy de Haan (Lemelerveld) 1

Douwe Kant (Nieuwleusen) 1

Jan Willem van der Veen (ASC ’62) 1

Rob Muller (Nieuwleusen) 1

Martin Jansen (Nieuwleusen) 1

Jaap Hofman (Mariënberg) 1

Desley van Dijk (Lemelerveld) 1

Bart Petter (Lemele) 1

Peter Talen (Lemele) 1

Robin Schoenmaker (Lemele) 1

Martijn Huizing (Dalfsen) 1

Rick Schrijver (Hoonhorst) 1

Jos Wilmink (OZC) 1

Dennis ter Burg (OZC) 1

Erwin Dijk (Nieuwleusen)

Frank Jansen (OZC) 1

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 1

Martijn Huizing (Dalfsen) 1

Koen Sloot (Dalfsen) 1

Frans Mosterman (Dalfsen) 1

Daan Hendriks (Vilsteren) 1

Patrick Bult (OVC ’21) 1

Stefan Buitenhuis (USV) 1

Frank Schurer (Dalfsen) 1

Mike Niens (Hoonhorst) 1

Arjan Stokvis (ASC’62) 1

Sjoerd Klarenbeek (Dalfsen) 1

Mathijs van Faasen (USV) 1

Stefan Buitenhuis (USV) 1

Leon Hoberts (Marienheem) 1

Michael Lorkeers (Marienheem) 1

Patrick Bouwmeester (Lemelerveld) 1

Lees ook

Uitslagen Bos Bedden Loopgroep AG’85

NIEUWLEUSEN – De lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 uit Nieuwleusen waren de afgelopen …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.