Home / archiefcentraal / ankummer es winnaar van de melkbus

ankummer es winnaar van de melkbus

Hieronder volgen de uitslagen:

A1 Aanvoerder

Achterhoek Michel Lucas

Blauwe Boog’n Arjen Stokvis

Gerner Thomas Mentink

Koffiesteegie Wim Ekkelenkamp

B1 Aanvoerder

Millingen Kees Kiezebrink

Vechtdiek Erik Busscher

FC Bukkum Lejo van Dommelen

Ankummer Es Alwin Reimert

A2 Aanvoerder

Buut’n Bukkums Maarten Jan Boeve

Dalfser Moppen Dirk Mosterman

Dalvesen Danny Lohuis

FC Ankum Jan Willem van Veen

B2 Aanvoerder

De Veer Gezicht’n Jan Koerhuis

Rooie Dorp Berne Lenferink

Speklapp’nbuurte Nico Noordman

Grutte Mölle Bjorn Roddenhof

B3 Aanvoerder

OosterDalfs’n Nico Klumper

Traan’ndal Tom Wildvank

Möllendiek Jan de Goeijen

De Bleeke Bert Lindeboom

Hal – Scheidsrechter GROEPSWEDSTRIJDEN

Hal 1 – Richard 10.00 – 10.15 De Veer Gezicht’n Rooie Dorp 1-4

Hal 2 – Gerrit 10.00 – 10.15 Millingen Vechtdiek 3-6

Hal 1 – Richard 10.15 – 10.30 OosterDalfs’n Traan’ndal 0-0

Hal 2 – Achterhoek 10.15 – 10.30 FC Bukkum Ankummer Es 0-4

Hal 1 – Richard 10.30 – 10.45 Speklapp’nbuurte Grutte Mölle 0-3

Hal 2 – Dalfser Moppen 10.30 – 10.45 Möllendiek De Bleeke 2-1

Hal 1 – Koffiesteegie 10.45 – 11.00 Achterhoek Blauwe Boog’n 2-1

Hal 2 – OosterDalfs’n 10.45 – 11.00 Buut’n Bukkums Dalfser Moppen 1-5

Hal 1 – Speklapp’nbuurte 11.00 – 11.15 Gerner Koffiesteegie 2-4

Hal 2 – FC Bukkum 11.00 – 11.15 Dalvesen FC Ankum 4-1

Hal 1 – Richard 11.15 – 11.30 De Veer Gezicht’n Speklapp’nbuurte 4-0

Hal 2 – Möllendiek 11.15 – 11.30 Millingen FC Bukkum 4-1

Hal 1 – Richard 11.30 – 11.45 Vechtdiek Ankummer Es 0-6

Hal 2 – Bart 11.30 – 11.45 OosterDalfs’n Möllendiek 3-2

Hal 1 – Richard 11.45 – 12.00 Rooie Dorp Grutte Mölle 3-0

Hal 2 – Bart 11.45 – 12.00 Traan’ndal De Bleeke 3-3

Hal 1 – Dalfser Moppen 12.00 – 12.15 Buut’n Bukkums Dalvesen 1-0

Hal 2 – Koffiesteegie 12.00 – 12.15 Achterhoek Gerner 1-1

Hal 1 – Gerrit 12.15 – 12.30 Dalfser Moppen FC Ankum 3-0

Hal 2 – De Veer Gezicht’n 12.15 – 12.30 Blauwe Boog’n Koffiesteegie 1-1

Hal 1 – Richard 12.30 – 12.45 Millingen Ankummer Es 1-4

Hal 2 – Möllendiek 12.30 – 12.45 De Veer Gezicht’n Grutte Mölle 0-2

Hal 1 – Richard 12.45 – 13.00 OosterDalfs’n De Bleeke 1-0

Hal 2 – Bart 12.45 – 13.00 Rooie Dorp Speklapp’nbuurte 1-3

Hal 1 – Richard 13.00 – 13.15 Vechtdiek FC Bukkum 1-2

Hal 2 – Bart 13.00 – 13.15 Achterhoek Koffiesteegie 1-2

Hal 1 – Gerrit 13.15 – 13.30 Traan’ndal Möllendiek 1-2

Hal 2 – Achterhoek 13.15 – 13.30 Buut’n Bukkums FC Ankum 2-4

Hal 1 – FC Bukkum 13.30 – 13.45 Blauwe Boog’n Gerner 0-6

Hal 2 – OosterDalfs’n 13.30 – 13.45 Dalfser Moppen Dalvesen 0-2

Hal – Scheidsrechter HALVE FINALES

Hal 1 – Richard 13.50 – 14.05 Ankummer Es Rooie Dorp 1-0

Hal 2 – Vechtdiek 13.50 – 14.05 OosterDalfs’n Grutte Mölle 1-0

Hal 1 – Richard 14.05 – 14.20 Koffiesteegie Dalvesen 2-0

Hal 2 – De Veer Gezicht’n 14.05 – 14.20 Dalfser Moppen Gerner 2-2 Gerner wint na strafschoppen

Hal – Scheidsrechter FINALE GROTE BUKKUMBOKAAL

Hal 1 – Richard 14.25 – 14.45 (2 x 10 min) Ankummer Es OosterDalfs’n 5-1

Hal – Scheidsrechter FINALE KLEINE BUKKUMBOKAAL

Hal 1 – Richard 14.50 – 15.10 (2 x 10 min) Koffiesteegie Gerner 1-4

Lees ook

Digitale ledenvergadering van USV: groen licht voor investering in clubgebouw

NIEUWLEUSEN – De leden van voetbalvereniging USV hebben tijdens de digitale ledenvergadering groen licht gegeven …

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.