Gepubliceerd op zondag 15 juli 2012 om 16:03
De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag op de Spinde in Hardenberg twee mannen van 19 jaar uit Rheezerveen aangehouden voor mishandeling. De twee zouden een 26-jarige man uit Hardenberg hebben geslagen en geschopt. Agenten reden richting de groep op de Bruchterweg en zagen de mishandeling gebeuren.
Op het moment dat de verdachten zagen dat er politie in de buurt was gingen ze er vandoor en werd de achtervolging ingezet. Nadat de eerste verdachte was aangehouden werd ook de tweede verdachte aangewezen door het slachtoffer. Er is een onderzoek ingesteld.
Ads by Google zo 26 mei '13 OM 06:25
reageren op dit bericht?
Naam en bericht zullen worden weergeven. Het e-mailadres (verplicht) wordt niet op de site getoond, maar blijft bij de redactie bekend.
VECHTDAL CENTRAAL OP zo 26 mei '13 OM 06:25